O mnie

Jestem coachem specjalizującym się w obszarze pracy ze stresem. Pracuję z klientami borykającymi się ze stresem w pracy, którego negatywny wpływ przenoszą na życie osobiste. Pomagam im poradzić sobie z tym stresem i znaleźć balans między życiem zawodowym i prywatnym.
Sztuki coachingu nauczyłam się (i w dalszym ciągu rozwijam swoje umiejętności) w Animas Centre For Coaching w Londynie, gdzie zdobyłam Akredytowany Dyplom w Transformacyjnym Coachingu. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym International Coaching Federation.

Jestem również coachem języka angielskiego. Łączę wiedzę i doświadczenie z kilkunastoletniego pobytu w Anglii ze swoją pasją i naturalnymi predyspozycjami do nauczania. Prowadzę indywidualne zajęcia z nauki języka angielskiego dla uczniów w każdym wieku, wspierając ich w osiąganiu sukcesów.

Coaching jest moją pasją i nieodłączną częścią stylu życia. Kreowanie balansu i funkcjonowanie w nim jest moim mottem życiowym, którym staram się podążać w dzisiejszym wymagającym, i stale zmieniającym się świecie. Dbam zarówno o kondycję mojego umysłu jak i ciała. Kocham ludzi, zwierzęta, przyrodę, taniec, sport, muzykę i wszystkie dobre rzeczy w życiu!

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Referencje

Kasia, Artystka

Byłam w trudnym momencie życiowym.
Brakowało mi celu i oparcia. Pewne rozwiązania i plany okazaly sie nietrafne. Trzeba było sie cofnąć i zacząć od początku. Wiedziałam, że sama nie dam rady, że potrzebuję kogoś, kto pomoże mi odnaleźć cel. Ten właściwy. I wtedy pojawiła się taka możliwość w postaci sesji coachingowych.
Już po pierwszych zajęciach odzyskałam chęci i motywację. A potem pojawiła się reszta. Wiem, że sama też pracowałam nad tym, ale Ewelina nad wszystkim czuwała. Bez narzucania i bez kierownictwa. Proces dział się sam. Ja brałam w nim udział, a Ewelina była światłem, które oświetlało mi drogę.
Największym wyzwaniem było odnaleźć to, czego szukałam.
W trakcie okazało się też, że nad niektórymi sytuacjami muszę się na chwile zatrzymać, aby zobaczyć je z różnych stron. To czasami było niełatwe, ale robiłyśmy to razem więc było raźniej.
Najlepszy rezultat to odnalezienie tego, czego szukałam. Plus, że uwierzyłam, iż to jest możliwe. Nagle okazało się, że wiele rzeczy z mojej przeszłości już mi to mówiło, ale ja zupełnie ukryłam je, odrzuciłam. W trakcie coachingu i po, one zaczęły do mnie powracać. Te wszystkie miłe słowa, które potwierdzały juz wiele lat temu, że mam talent. Cieszę się, że mogłam sobie przypomnieć.
Proces współpracy z Eweliną przebiegał bardzo sprawnie. Zawsze punktualnie, zawsze konkretnie, bez marnowania czasu, nawet najmniejszej minuty. To dla mnie bardzo ważne. Nie było „lania wody”, tylko uporządkowane działanie. Oczywiście, jeśli coś wymagało, aby przyjrzeć się temu dłużej, czy aby do czegoś powrócić, robiłyśmy to.
Ewelina to osoba konkretna, godna zaufania, przed którą można się bezpiecznie otworzyć. Jest osoba odpowiedzialna, szanująca odmienność poglądów, w pełni profesjonalną. Jestem wdzięczna losowi, ze postawił ją na mojej drodze.

Magdalena, Nauczycielka

Bardzo serdecznie polecam Ewelinę Fudalę – Mrówkę jako osobistego coacha. Ewelina to przede wszystkim świetny człowiek, który do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Osoba, która inspiruję i motywuje do działania.

Podczas sesji odkryłam w sobie rzeczy, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć siebie. Dzięki indywidualnym spotkaniom z Eweliną udało mi się stworzyć plan i poczynić pierwsze kroki, które zmienią moje życie zawodowe.

Dziękuję.

Monika,Właścicielka firmy

Zanim poznałam Ewelinę wiedziałam, że posiadam potencjał stania się osobą którą chciałam być, lecz zawsze miałam problemy z osiągnięciem tego celu. Sesje coachingowe z  Eweliną pozwoliły mi zrozumieć co jest dla mnie ważne, co mnie inspiruje i co mogę zrobić , żeby osiągnąć swe cele. Coaching pomógł mi odnowić motywację by podjąć zdecydowane kroki w kierunku zrealizowania moich planów.
Ewelina jest profesjonalną osobą, która posiada bardzo praktyczne podejście do różnych spraw i problemów, a co najważniejsze widać że zależy jej na tym, by jej klienci osiągneli swoje cele.

Zapraszam na bezpłatną konsultacje.